Translation

Nevíte si rady co je pro vaše děti dobré? Na požádání vás navštíví naši obchodní zástupci na vaší základní, nebo mateřské škole a předvedou vám naše didaktické pomůcky.

 

BEVOTEX Martin Bezpalec

Hlinecká 746

375 01 Týn nad Vltavou

IČO 466 43 435

DIČ CZ6806261352

www.bevotex.cz

bevotex@volny.cz

bevotexdidaktika@seznam.cz

( 603 823 814 – objednávky, informace – nonstop

( 606 578 985 – kancelář

TOPlist

O NÁS

Firma BEVOTEX byla založena v roce 1994. O pár let později jsme se začali zabývat prodejem didaktických pomůcek, výukových her a chytrých hraček pro mateřské školy, pro převážně nižší stupně základních škol a speciální školy.

 

Po zkušenostech s prodejem – z nichž vyplynula konkrétní poptávka škol po určitých produktech – jsme započali s vývojem a výrobou našich nových pomůcek. V roce 2014 vznikla chráněná dílna v Týně nad Vltavou, jejíž pobočkou je Centrum sociálních služeb pro osoby se zrakovým postižením v Brně – Chrlicích.

Všechny naše výrobky vznikají v chráněné dílně, tudíž splňujeme podmínky pro poskytování náhradního plnění našim odběratelům.

 

Při vývoji a testování nových produktů spolupracujeme (podle zaměření) např. s prezidentkou Asociace ředitelů základních škol ČR Mgr. Bc. Hanou Stýblovou, která naše pomůcky přímo doporučuje k využití v mateřských a základních školách; dále spolupracujeme např. i s vedoucím instruktorem Autopress Trainingu (Bc. Ladislav Kohoutek), který také doporučil naši pomůcku z oblasti dopravní výchovy pro výuku této výchovy.

 

Naše didaktické pomůcky jsou chráněny a uloženy na PATENTOVÉM ÚŘADĚ.

 

Obchodní zástupci firmy BEVOTEX mateřské, základní i speciální školy po celé České republice navštěvují a rádi vám pomůcky nezávazně předvedou.

Neváhejte nás tedy v případě zájmu či dotazů kontaktovat na infolince ( 603 823 814, popř. na e-mailech: bevotex@volny.cz, bevotexdidaktika@seznam.cz.

 

Těšíme se na spolupráci a pevně věříme, že budete s našimi didaktickými pomůckami spokojeni!

 

 

 

(Visited 30 times, 1 visits today)
Košík
Dnes<div id="zpetny_odkaz" style="visibility: hidden;width:1px;height:1px"><a href="http://phgame.cz">PHGame.cz</a></div>
  • Sobota 23. března 2019
  • Svátek má Ivona
  • Zítra má svátek Gabriel
  • Do Vánoc zbývá 276 dnů
  • Do konce roku zbývá 283 dnů
  • Je sudý týden
  • Je 12. týden