O NÁS

     Firma BEVOTEX byla založena v roce 1994. O pár let později jsme se začali zabývat prodejem didaktických pomůcek, výukových her a chytrých hraček pro mateřské školy,  pro převážně nižší stupně základních škol a speciální školy.

 

     Po zkušenostech s prodejem – z nichž vyplynula konkrétní poptávka škol po určitých produktech – jsme započali s vývojem a výrobou našich nových pomůcek. V roce 2014 vznikla chráněná dílna v Týně nad Vltavou, jejíž pobočkou je Centrum sociálních služeb pro osoby se zrakovým postižením v Brně – Chrlicích.

V současné době vyvíjíme a vyrábíme didaktické pomůcky také pro seniory.

 

     Všechny naše výrobky vznikají v chráněné dílně, tudíž splňujeme podmínky pro poskytování náhradního plnění našim odběratelům.

 

     Při vývoji a testování nových produktů spolupracujeme (podle zaměření) např. s prezidentkou Asociace ředitelů základních škol ČR Mgr. Bc. Hanou Stýblovou, která naše pomůcky přímo doporučuje k využití v mateřských a základních školách; dále spolupracujeme např. i s vedoucím instruktorem Autopress Trainingu (Bc. Ladislav Kohoutek), který také doporučil naši pomůcku z oblasti dopravní výchovy pro výuku této výchovy.

 

     Naše didaktické pomůcky jsou chráněny a uloženy na PATENTOVÉM ÚŘADĚ.

 

     Obchodní zástupci firmy BEVOTEX  mateřské, základní i speciální školy po celé České republice navštěvují a rádi vám pomůcky nezávazně předvedou.

     Neváhejte nás tedy v případě zájmu či dotazů kontaktovat na infolince            + 420 603 823 814popř. na e-mailech:  bevotex@volny.czbevotexdidaktika@seznam.cz.

 

Těšíme se na spolupráci a pevně věříme, že budete s našimi didaktickými pomůckami spokojeni!